«
  1. Anasayfa
  2. Spor
  3. Balçova'da Spora ilgi her geçen gün artıyor

Balçova'da Spora ilgi her geçen gün artıyor

balcovada-spora-ilgi-her-gecen-gun-artiyor.jpg

Balçova Belediyesi Ücretsiz Spor Okulları bahar dönemi eğitimleri, kursiyerlerin sundukları gösteriler ile son buldu. Çocuk, genç, yaşlı birçok Balçovalının hazırladığı gösteriler, izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı.

Balçova Belediyesi’nin Ücretsiz Spor Okulları bahar dönemi eğitimleri, kursiyerlerin sundukları gösteriler ile son buldu. Yaşları 3 ile 70 arasında değişen çocuk, genç, yaşlı birçok Balçovalının hazırladığı gösteriler, izleyiciler tarafından beğeniyle izlendi.

Balçova Belediyesinin “7’den 70’e herkese ücretsiz spor” sloganı her yıl binlerce kişiye verdiği spor hizmetine olan ilgi her geçen gün artıyor. Bu yıl da basketbol, futbol, voleybol, aerobik, cimnastik ve anne çocuk cimnastiği kurslarına katılan her yaştan Balçovalı, muhteşem bir yılsonu gösterisi hazırladı. Sporcuların ailelerinden oluşan kalabalık izleyici topluluğu tüm sporcuların gösterilerini hayranlıkla izledi. Gösterilerin ardından Belediye Meclis Üyesi Yalçın Karayılan ve Spor Okulu öğretmenleri sporculara katılım belgelerini verdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir Cevap Yaz

Haber Yıldız Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *